TP1 je čerpadlo pre automatické mazacie systémy, ktoré je ideálne pre obsluhu strojov ; Vyrába sa výlučne z hliníka a s technickými prvkami vyrobenými v Taliansku . Nádrž  TP1, môže byť zvolená s transparentným ochranným polykarbonátom s oceľov alebo hliníkom.; okrem toho je tento model vybavený jednosmerným motorom s napätím 12/24 V. Čerpadlo je vybavené plniacim filtrom , môže byť vybavené 4 prečerpávacími piestami a je tiež riadené integrovaným programátorom.

Nádrže sa môžu vyberať s rôznymi objemami , presne 2,5, 3,5, 4, 6, 8 alebo 10 kg, maximálny tlak na čerpací piest alebo tzv. Bezpečnostný tlak je 300 barov. ,
 Okrem toho je model TP 1 vybavený rôznymi doplnkami, ako je horné plniace viečko, systém kontroly minimálnej hladiny tuku, systém riadenia mazacieho cyklu, systém rýchleho nakladania v nádrži, systém lisovania tuku, systém riadenia tlaku.

  • LP2 čerpadlo   pre “ automatické mazanie je využívané v malých strojoch , kvôli jeho veľmi malej veľkosti.
  • Okrem toho je vybavený nárazuvzdornou priehľadnou a polykarbonátovou nádržou .
  • Má jednosmerný motor 12/24 V a je vybavený špeciálnym integrovaným programátorom 
  • Čerpadlo LP 2 môže byť vybavené tromi čerpacími piestmi , je k dispozícii s nádržami s rôznymi objemami, konkrétne 1,5, 1,8, 2,2 a 2,7 kg a maximálnym tlakom pre čerpací piest, takzvaným tlakom bezpečnosti 300 barov .
  • Na obohatenie tohto modelu je navyše k dispozícii systém rýchleho dopľňania  nádrže.

TP 2 čerpadlá pre centrálne mazacie systémy  je špecifický model pre búracie kladivá demolačných strojov a dopravníkov  , kde je na prevádzku zariadenia potrebné väčšie množstvo maziva.
Z tohoto dôvodu je vybavené nádržou vyrobenou z nehrdzavejúcej ocele od 6 alebo 10 kg a môžete si vybrať v prevedení s maximálnym počtom 4 piestov čerpacia . Elektromotory 12/24 V DC.
Maximálny tlak pre čerpací piest, teda bezpečnostný tlak, je rovný 300 bar. Medzi príslušenstvo tohto modelu je tiež časovač , snímač minimálnej úrovne tuku, a riadenie tlaku systému.
Medzi príslušenstvo , ktoré zdobia tohto čerpadla je uzáver vložený zhora, riadiaci systém minimálnej úrovne tuku, systém riadenia cyklu mazania, rýchle nakladanie nádrže.